Organizacje studenckie

Organizacje studenckie

NZS!!

Niezależne Zrzeszenie Studentów

Niezależne Zrzeszenie Studentów tworzą studenci, którzy poprzez swoje zaangażowanie i pasje wpływają na rzeczywistość. Dzięki podejmowanym działaniom bronią praw studenckich, organizują życie społecznego i kulturalne społeczności akademickiej, co przygotowuje młodzież do czynnego i świadomego uczestnictwa wśród obywateli naszego kraju.

Akademicki Związek Sportowy

Rozwój kultury fizycznej, promocja zdrowego stylu życia, wychowanie młodzieży w atmosferze sportu i aktywności fizycznej to najważniejsze cele Akademickiego Związku Sportowego. Klub zrzesza sportowców reprezentujących uczelnię w różnych dziedzinach sportu, ale także chcących aktywnie spędzać czas. Każdy może znaleźć sekcję dla siebie i rozwijać się pod okiem trenera.

12316589_1056254027738630_7040509635206225154_n

Chór mieszany Educatus

Chór został założony w 2000 roku przez dyrygenta i kierownika artystycznego Adama Korzeniowskiego. Tworzą go studenci, absolwenci, a także pracownicy UP i nie tylko. Chór godnie reprezentuje Uczelnie na koncertach, festiwalach i konkursach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

logo_orkiestra_up

Orkiestra Symfoniczna

Orkiestra zrzesza absolwentów szkół muzycznych II stopnia będących studentami/absolwentami Uniwersytetu Pedagogicznego jak i innych krakowskich uczelni. Została założona w 2013 roku, a jej repertuar obejmuje zarówno muzykę klasyczną, jak i rozrywkową. Orkiestra Symfoniczna podejmuje współpracę z wieloma znanymi muzykami. Za cel uważa uwrażliwianie ludzi na piękno muzyki i popularyzowanie kultury muzycznej.

131018283_111262050838996_1650255977201022990_n

LIVE.UP

Projekt tworzony przez studentów dla studentów. Celem jest dostarczanie informacji i wydarzeniach naukowych, dydaktycznych, kulturalnych, a przede wszystkim bieżących wydarzeń z życia uczelni. Efekty projektu można obserwować na prowadzonych portalach społecznościowych.

Jako Samorząd Studentów koordynujemy wolontariat w Domu Studenckim Krakowiak, gdzie wolontariusze udzielają się jako tłumacze, pomagają w sortowaniu darów oraz zajmują się zabawą z dziećmi przebywającymi w akademiku.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do wolontariatu, zgłoszenia przyjmujemy poprzez maila: samorzad@up.krakow.pl

Wszystkie aktualne informacje dot. pomocy znajdują się na stronie internetowej Uczelni 🔗.

Skip to content